Realty World Türkiye

Bana Ulaşın

SEREN GÖKSU

SEREN GÖKSU

Optimum Danışman
Yıldız Gayrimenkul

+90 533 283 88 67
serengoksu@realtyworld.com.tr
+90 242 227 82 82

Siteler Mah. Uncalı Cad. Karaca Sit. A Blok Dükkan 1 ( Uncalı 16. Noter Yanı) Konyaaltı/ Antalya

Hakkımda

Meslek GIDA MÜHENDİSİ
Özgeçmiş 1971 Antalya doğumluyum. EGE ÜNİV. Mühendislik Fakültesi Gıda Mühendisliği mezunuyum. 1994 Yılında başlayan iş kariyerimde PALMAR SU ÜRÜN. END. A.Ş. - İşletme Yöneticisi , YAŞAR HOLDİNG PINAR GIDA GROUP - Satış Pazarlama Yöneticisi olarak görev aldım. Emekli olduktan sonra kendi işimi kurmak ve Emlak sektöründe geçmiş tecrübelerimi kullanmak amacıyla sektöre adım attım. Tecrübeli bir Broker ve tecrübeli Ekip arkadaşlarıyla çalışma düşüncem beni YILDIZ olmaya yöneltti. Bu sebeple Realty World Yıldız Gayrimenkul de Gayrimenkul Danışmanı olarak hizmet vermekteyim.
Hobiler Fotoğraf Doğa yürüyüşleri

Müşteri Yorumları

Mine Bulut
19.12.2023

Antalya Kepez kanal mahallesinde bulunan dairemizi seren hanım sayesinde çok hızlı bi şekilde sattık çok güler yüzlü bir ekip çok yardımcı oldular sonsuz güvenebilirsiniz ..

ilker havran
23.02.2023

merhaba , depremzede olarak Antalya ya ailem ile geldiğimiz ilk andan evimizi bulana kadarki süreçte bizim ile tüm detaylar için sıkılmadan kızmadan sürekli ulaşılabilir olarak çok büyük çaba sarf etti. işinde profesyonel yaklaşımı ile bize karşı duygusal yaklaşımı ile kendisine minnettarız. havran ailesi olarak saygılarımızı sunuyoruz.

Portföylerim

Danışman Hakkında Yorum Yaz